top of page

Jsme česká firma. Sídlíme na rozhraní Jizerských hor a Českého Ráje. Krásy okolní přírody nás motivují tyto hodnoty chránit i pro příští generace. Smyslem našeho podnikání je zlepšení a udržení čistého životního prostředí v Česku.

Naší hlavní činností je prodej aktivního uhlí, dodávky a následný servis filtrační techniky. Mezi naše pravidelné odběratele patří řada renomovaných společností působících na českém trhu kromě jiného i v automobilovém a leteckém průmyslu.

 

Prvořadá je pro nás kvalita, rychlost, spolehlivost, dlouhodobé vztahy se zákazníky a příznivá cena.

Prodáváme aktivní uhlí pro vzduchovou i vodní filtraci. Granulované (zrnité), peletované (válečkové) či práškové aktivní uhlí v různých frakcích. Zdrojovou surovinou je především černé uhlí, dále dle požadavků zákazníků i kokos, dřevo, jádra peckovitých plodů a bambus.

V rámci obchodního servisu poskytujeme třídění, balení a dopravu. Skladové prostory máme v Ralsku u Mimoně.

Zajišťujeme též ekologickou likvidaci nasyceného uhlí.

 

Zakázkově dodáváme filtrační techniku s následným servisem. Provádíme výměny vodních i vzduchových filtračních náplní (filtry, patrony, svíčky…), odběry vzorků pro laboratorní rozbory certifikovanou laboratoří, orientační provozní měření mobilními měřicími přístroji. Výměny filtrů v separátorech a komplexní čištění těchto technologií (zbavení mechanické nečistoty, odmaštění atd.). Dodávky stripovacích zařízení, vrstvených pískových filtrů, čerpadla tažná, tlačná. Filtrační technologii pro vzdušniny dodáváme spolu se související vzduchotechnikou.

Zřizujeme filtrační jednotky mezi technologiemi zákazníka a kanalizační sítí do obecních ČOV a jejich následný pravidelný servis. Garantujeme a monitorujeme výstupy C10-C40, CHSK i hodnoty dalších parametrů.

Zajišťujeme vrtání studní a provádíme jejich osazování čerpací technikou.

bottom of page